Каталожен номер: | MO-1185 |
Категория: | Добавки |
Марка: | Bardahl |
Предназначение: | Дизелова система |
Опаковка: | 300ml |
Приложение: | Почиства и предпазва цялата инжекционна система |
Почиства и предпазва цялата инжекционна система (инжектори, клапи, помпа, горивна камера и др.). Премахва без демонтаж прекъсванията при ускоряване и нестабилни ниски обороти. Увеличава пъргавостта и мощността. Предотвратява засядането на инжекторите и на помпата, отстранявайки водата, съдържаща се в горивото. Намалява разхода на гориво.
Намалява шума на двигателя благодарение на смазващите си качествата. Намалява изпускания пушек и улеснява преминаването на технически преглед.
Начин на употреба: Флакона да се излее в 20 литра гориво. Съвместим с всички видове двигатели с високо налягане, оборудвани с катализатор и филтри за частици (HDI, TDI, CDI и др.).
Препоръки: Да се извършва на всеки 5000 км и преди технически преглед. Препоръчва се от най-големите производители.
Разфасовка: 300 ml бутилка.
ДОСТАВКА
Цената за доставка е 7 лв. за цялата страна.
Доставката се извършва от куриерска фирма Еконт в срок от 1-2 работни дни за София и 3-4 работни дни за страната.
ПЛАЩАНЕ
Можеш да платиш с наложен платеж, ePay, кредитна или дебитна карта, банков превод. Гуми, акумулатори и някои едрогабаритни части могат да бъдат закупени и на изплащане с TBI Bank.
ИМАТЕ ВЪПРОСИ?