Суитчър с качулка Mercedes-Benz

цена:
221.88 лв.
количество
размер
Добави в любими
Любим

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Каталожен номер: MB-B6 695 9783- 9788
Категория: Дрехи
Тип: унисекс
Размер: XS, S, M, L, XL, XXL
Характеристики:

- Цвят: сиво-меланж
- Материал: 65% памук/35% полиестер, грапава френска хавлиена част от вътрешната страна, качулка, подплата на джобовете и лента за врата от единично трико 65% памук/35% полиестер
- Размери: XS-XXL
- Леко изрязани рамене
- 1x1 ребро на подгъва и маншетите
- Модерна кройка

ОПИСАНИЕ

Спортна кройка и удобна мека материя: суичърът с качулка в сиво-меланж е идеалният избор за по-хладните дни и обещава удобно носене в ежедневието с леко изрязаните си рамене и модерната си кройка. Качулката и кенгуру джобът на качулка са подплатени с единично трико, а подгъвът и маншетите са проектирани в ребро 1x1. Изискана релефна 3D звезда на Mercedes отпред умело допълва дизайна.

  ДОСТАВКА

Цената за доставка е 7 лв. за цялата страна.

Доставката се извършва от куриерска фирма Еконт в срок от 1-2 работни дни за София и 3-4 работни дни за страната.

  ПЛАЩАНЕ

Можеш да платиш с наложен платеж, ePay, кредитна или дебитна карта, банков превод. Гуми, акумулатори и някои едрогабаритни части могат да бъдат закупени и на изплащане с TBI Bank.

  ИМАТЕ ВЪПРОСИ?

          0700 20 144
          088 600 31 01
          088 855 89 88
          sales@autospot.bg

СПОДЕЛЕНО ОТ КЛИЕНТИТЕ НА AUTOSPOT.BG

Иван Иванов
“Много бързи и много коректни!”
Иван Иванов
Павел Тонов
“Много съм доволен!”
Хората са винаги готови да помогнат. Помогнаха ми да си избера гумите. Препоръчаха ми модели, които са по моя джоб. Доставката беше веднага на следващия ден. Абе страхотни сте момчета - продължавайте все така ;) + Гумените стелки найстина са с невероятно пасване. Направо лепнаха ;) а сега ще става все по мокро кишаво, така че си трябват.
Павел Тонов